Szafki rozdzielaczowe Nomo UNIVERS

NOMO Univers

 

Najnowsza generacja rozdzielaczy geotermalnych w instalacji hydraulicznej dolnego źródła gruntowych pomp ciepła. Szafka NOMO UNIVERS przeznaczona jest do montażu zarówno w środku jak i na zewnątrz budynku. Podłączenie rur dobiegowych od góry lub z tyłu. Szafka charakteryzuje się głębokością tylko 18 cm!

W szafkach NOMO UNIVERS rury dobiegowe wychodzą od "pleców" szafki. Szafki mogą być wykonana w poniższych wariantach:

 

Rotam lin aspol

Z rotametrami liniowymi:  rotametry na sekcjach zasilających, zawory na sekcjach powrotnych. Zadaniem rotametrów jest równoważenie układu hydraulicznego poprzez regulację przepływu na każdej sekcji - z możliwością odcięcia (zamknięcia). Zakresy przepływu rotametrów linowych: 2-12, 8-38, 20-70 dm3/min

 

 

rotametr katowy

Z rotametrami kątowymi RT:  rotametry na sekcjach zasilających, zawory na sekcjach powrotnych. Zadaniem rotametrów jest równoważenie układu hydraulicznego poprzez regulację przepływu na każdej sekcji - z możliwością odcięcia (zamknięcia). Zakresy przepływu rotametrów kątowych: 5-50 dm3/min. 

   

 

Zawor black

Z zaworami: zawory na sekcjach zasilających, zawory na sekcjach powrotnych. Zawory montowane są powrocie każdej sekcji. W zależności od wybranej wersji mogą być także zastosowane na zasilaniu. Rozwiązanie daje możliwość odcięcia przepływu na każdej sekcji.