PRACA

Firma Odwierty.eu zajmująca się pracami wiertniczymi geologicznymi w tym ujęcia wód podziemnych (studnie głębinowe), otwory dla pionowych wymienników ciepła (pomp ciepła) poszukuje pracowników.

Obszar zakresu wykonywanych usług obejmuje całą północną Polskę

Stanowisko: Wiertacz - Operator Urządzeń Wiertniczych

Opis stanowiska:
-Wykonywania odwiertów pionowych do 150m (pompy ciepłą i studnie głębinowe) na prawy obieg płuczki
-Operowania urządzeniami wiertniczymi
-Kierowania zespołem wiertniczym
- sporządzanie dokumentacji po zakończonej inwestycji
- praca w delegacji

Wymagania:
-Wiertacz z minimum niższym dozorem lub uprawnieniami z zatwierdzeniem OUG
-Mile widziane doświadczenie w pracy na urządzeniach wiertniczych udarowo obrotowych na prawy obieg płuczki
-Prawo jazdy kat B +C.
- praca „na powietrzu” – niezależnie od warunków atmosferycznych,

Oferujemy:
-Okres próbny 1 miesiąc
-Możliwa umowa na czas nieokreślony po uprzednim okresie próbnym
-Wynagrodzenie obliczane na podstawie ilości odwierconych metrów
- bezpłatne zakwaterowanie dla osób z poza Elbląga

Stanowisko: Pomocnik Wiertacza

-przygotowanie terenu pod inwestycje,
-przygotowanie płynów wiertniczych,
-pomoc przy realizacji zleconych inwestycji
- pomoc przy bieżących naprawach sprzętu (samochodów oraz urządzenie wiertnicze),
- pomoc w przewózce sprzętu,
- utrzymanie w sprawności sprzętu będącego na wyposażeniu firmy,

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B; mile widziana kat. C;

Oferujemy:

Cv proszę wysłać na rekrutacja@odwierty.eu lub ksiegowy@odwierty.eu z dopiskiem WIERTACZ lub POMOCNIK WIERTACZA
Kontakt: Marta Chudy tel. 503 526 996